• sk

Vianočné mini fotenie 2022

od 12. do 20. novembra 2022

Milé mamičky

Vianočné fotenie má svoju neopakovateľnú atmosféru. Detičky sa veľmi tešia na fotenie, lebo vedia, že sa blížia ich obľúbené vianočné sviatky. Väčšina oteckov sa prispôsobí a prípravu na fotenie nerieši. Ale maminky majú veľa starostí pripraviť všetko potrebné, hlavne aké oblečenie vybrať, aby boli detičky a celá rodinka krásne zladená.
Určite je najdôležitejšie prísť na vianočné fotenie v dobrej nálade. Ak si vaše dieťatko chce zobrať so sebou obľúbenú hračku, nebráňte mu. Práve naopak, môže to pomôcť, ak je hanblivejšie. Pre niektoré detičky je zaujímavejšie mať so sebou niečo na papanie. Aj my budeme mať niečo dobré pod zub 🙂

miesto konania fotenia

Októbrová 408/13, Partizánske

!!!!!!!!!!!!!

Pozor! Mám nový vchod do ateliéru 🙂 Keď vojdete do dvora pôjdete ku garáži a napravo uvidíte schody vedúce hore, ku mne do ateliéru. Už nemusíte chodiť cez celý dom 🙂

 

čas fotenia

Mamičky, každá máte presný čas, kedy sa treba dostaviť. Preto by som Vás chcela poprosiť o dochvíľnosť, aby sme mali dostatok času. Ak prídete neskôr budeme musieť fotenie skončiť presne na čas, kedy prichádza ďalšia rodinka, čiže by ste sa obrali o čas 😉 Fotenie bude trvať max. 20 min.

čo si obliecť na Vianočné fotenie

Tak toto je asi najdôležitejší bod, pre Vás, ako som postrehla zo správ a najčastejších otázok.

Do scény, ktorú sme si pre Vás tento rok pripravili sa najlepšie hodí oblečenie neutrálnych/prírodných farieb, preto odporúčame staviť na bielu, béžovú, hnedú, krémovú či typické vianočné farby, červenú a zelenú. Avšak, ak ste odvážni a radi experimentujete, môžete si zvoliť zlatú alebo horčicovo žltú farbu. Poprípade aj vianočné pyžamá môžu vyzerať zaujímavo.

Držíme sa výroku “v jednoduchosti je krása“ a zaručene budete mať krásne fotky!

Pri výbere oblečenia na vianočné fotenie pamätajte, že na fotografiách najlepšie vyzerajú šaty, tričká, blúzky a košele bez výraznej potlače a nápisov, ktoré odpútavajú pozornosť od tváre. Keďže ide o Vianočné fotenie bude dobre, ak budete oblečení slávnostne, mamičky a dievčatká šaty, oteckovia a chlapci košeľa alebo tričko.

Ak ale chcete, pokojne príďte vo svetroch s vianočnou tematikou, nápadom sa medze nekladú.

Pripájam aj paletku farieb, ktorá by sa mohla hodiť do tohtoročnej scénky. Ale nemusíte sa jej držať :)

Pre maminy, dievčatka (do 8r.) a chlapcov (do 4r.) budem mať na výber oblečenie z môjho atelieru, ak by niekto nevedel čo na seba.

Šaty nájdete TU

cena vianočného mini fotenia

85 EUR

obsahuje:

7 fotografií (v tlačenej aj digitálnej forme na stiahnutie) a 4 vianočné pohľadnice alebo 4 magnetky (na všetkých 4 pohľadniciach/magnetkách bude rovnaká fotografia, ktorú si vyberiete)

Môžete si vybrať, či budete chcieť pohľadnice alebo magnetky.

Zamieňať pohľadnice za fotografie sa bohužiaľ nedá. Každej rodinke bude zaslaná heslom chránená galéria s fotografiami. V galérii bude min.15 záberov z ktorých si budete vyberať vašich 7 najlepších 🙂

Nad rámec:

1 fotografia – 5 EUR
1 pohľadnica – 1 EUR
4 kusy magnetiek – 7 EUR (nedá sa po 1 kuse)

Všetky fotografie z galérie
110 eur

 

kedy môžete očakávať fotografie

Všetky fotografie a pohľadnice budú hotové do 12. decembra

Už teraz sa tešíme na každého z Vás a na spoločne chvíle strávené pri vianočnom fotení!