• sk

Vianočné mini fotenie 2021

od 6. do 14. novembra 2021

Milé mamičky

Vianočné fotenie má svoju neopakovateľnú atmosféru. Detičky sa veľmi tešia na fotenie, lebo vedia, že sa blížia ich obľúbené vianočné sviatky. Väčšina oteckov sa prispôsobí a prípravu na fotenie nerieši. Ale maminky majú veľa starostí pripraviť všetko potrebné, hlavne aké oblečenie vybrať, aby boli detičky a celá rodinka krásne zladená.
Určite je najdôležitejšie prísť na vianočné fotenie v dobrej nálade. Ak si vaše dieťatko chce zobrať so sebou obľúbenú hračku, nebráňte mu. Práve naopak, môže to pomôcť, ak je hanblivejšie. Pre niektoré detičky je zaujímavejšie mať so sebou niečo na papanie. Aj my budeme mať niečo dobré pod zub 🙂

miesto konania fotenia

Októbrová 408/13, Partizánske

čas fotenia

Mamičky, každá mate presný čas, kedy sa treba dostaviť, preto by som Vás chcela poprosiť o dochvíľnosť, aby sme mali dostatok času. Ak prídete neskôr budeme musieť fotenie skončiť presne na čas, kedy prichádza ďalšia rodinka, čiže by ste sa obrali o čas 😉 Fotenie bude trvať max. 20 min.

čo si obliecť na Vianočné fotenie

cena vianočného mini fotenia

75 EUR

obsahuje:

7 fotografií (v digitálnej forme na stiahnutie) a 4 vianočné pohľadnice alebo 4 magnetky (na všetkých 4 pohľadniciach/magnetkách bude rovnaká fotografia, ktorú si vyberiete)

Môžete si vybrať, či budete chcieť pohľadnice, magnetky alebo tlačené fotografie.

Zamieňať pohľadnice za fotografie sa bohužiaľ nedá. Každej rodinke bude zaslaná heslom chránená galéria s fotografiami. V galérii bude min.15 záberov z ktorých si budete vyberať vašich 7 najlepších 🙂

Nad rámec:

1 fotografia – 5 EUR
1 pohľadnica – 1 EUR
4 kusy magnetiek – 7 EUR (nedá sa po 1 kuse)

Všetky fotografie z galérie
95 eur

 

kedy môžete očakávať fotografie

Všetky fotografie a pohľadnice budú hotové do 12. decembra

Už teraz sa tešíme na každého z Vás a na spoločne chvíle strávené pri vianočnom fotení!