• sk

WORKSHOP – RODINA&MATERNITY

Budem k Vám úprimná, keď som pred dvoma rokmi začínala s profesionálnym fotografovaním mala som z toho veľké obavy. Zo začiatku som sa snažila pózovať každú rodinku, vlastniť každú rekvizitu na svete a snažiť sa odfotiť všetko, čo som videla u iných fotografov. Môj štýl bol nekonzistentný a veľmi chaotický. Za veľmi krátky čas som zostala neinšpirovaná a moje fotografie ma začali nudiť.

Vedela som, že musím niečo zmeniť a investovať do seba. Postupne som kupovala rôzne online classes a učila sa od fotografov ako je Twyle Jones, Twig&olive, Kelly Brown, Stormy Solis a mnoho mnoho ďalších. Zúčastnila sa osobných workshopov u Magdaleny Berny, Kathv photography a na The Rural workshop v španielsku. To ma posunulo míľovými krokmi dopredu. Získala som nový pohľad a inšpiráciu do budúcna.

Mojim cieľom je, aby každý človek bol zachytený autenticky a aby fotka rozprávala svoj príbeh. Aby deti odchádzali odo mňa s úsmevom a rodičia strávili kvalitný čas so svojou rodinou. To čo som sa naučila ja, by som chcela naučiť aj vás počas tohto intenzívneho workshopu. Fotografie nafotené počas workshopu môžte použiť do svojho porfolia.

Čo môžete očakávať:

~ ako komunikovať s klientom od prvého emailu, až po zaslanie fotografií. Povieme si aj o vybavení, ktoré používam.
~ ako pracovať so svetlom a využiť ho na zachytenie emotívnych snímok (v ateliéri, aj v exterieri)
~ posing workflow, aby stretnutie s klientom išlo hladko a nemuseli ste rozmýšľať ako ďalej. Ako pristupovať k jednotlivým vekovým skupinám, od detí až po oteckov
~ naučíte tipy a techniky, aby vaše fotografie pôsobili uvoľnene a spontánne, bez zbytočných pózovaní
~ fotografovanie Mama love connection (v ateliéri pri prirodzenom svetle)
~ fotografovanie tehotenstvo (prirodzené svetlo)
~ editing (ligthroom, photoshop)

500 EUR